Hatıralar Değerlidir.
Hayatın içinden kopup gelen ve yaşamdan kesitler sunan hatıra fotoğrafları, hayatımızın bir dönemin tanıklığını yapar ve geçmiş zamanın daha iyi anımsanmasına katkı sağlarlar.

Siz değerli ziyaretçilerimiz için bir birinden güzel fotoğraf slaytları üretiyoruz. Yeni Slayt Foto Klip Çalışmalarımız tamamlandıkça siparişe açıyoruz.

Bizi Takip Edin.

Love story !

Standartların üzerinde fotoğraf slaytlarına odaklanan SlaytFotoKlip.com isimli web sitesi projemiz, Fotoğraf Slaytları Sektöründe bir ilk'e imza atıyor.

Günümüzde görsel izleme zevki pek olmayan standart geçişli üretilen fotoğraf slayt gösteri videolarının aksine, üç boyutlu grafik animasyon tekniği ile ürettiğimiz projelerin yanı sıra dünya çapında markalaşmış envato.com, videohive.net, graphicriver.net, themeforest.net, motionarray.com, ve mixkit.co gibi profesyonel dijital varlık pazar yeri platformları dan beğenerek temin ettiğimiz video proje dosyalarını satın alıp SlaytFotoKlip.com arşivlerimize eklemekteyiz. 

Gelişen teknoloji slayt dünyasına yenilikler getiriyor.

Projemizin ana fikir sahibi ve uygulayıcı yapımcısı olan Özgür USTA, 2003 yılından bu yana açık hava reklam sektörünün birçok çeşitli mecralarında işler yapmıştır. Sektöre yeni fikirler ile hali hazırda farklı web site projeleri ve açık hava reklam sektöründe Akarsu Reklam isimli şirkette Sosyal Medya ve Özgür USTA fotoğrafçılık sektöründeki bu eksikliği görerek geliştirdiği fikir ile Slaytfotoklip.com web sitesi projesini hayata geçirmiştir.

Son yıllarda Açık hava reklam işlerinin yanı sıra Grafik Tasarım ve Motion Graphic ile ilgili işler yapan Özgür USTA gelişen teknoloji ile standartların üzerinde fotoğraf slaytları üretmek için bu projeyi hazırlama kararı almış ve uygulamaya koymuştur.

Slaytfotoklip.com Nedir?

  • Siz müşterilerimizin ve değerli web site ziyaretçilerimizin çok kıymetli Doğum Günü, Arkadaş, Sevgili, Nişan, Düğün ve Aile Fotoğraflarını, en çok sevdiğiniz müzik eşliğinde profesyonel bilgisayar programlarında 3D Graphic, Motion Graphic tekniği kullanılarak hazırlanmış Full HD/1080p kalitesinde özel video klipler üretir. Daha detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

 

  • Bu proje; Açık Hava Reklamcılığı, Grafik Tasarım, Grafik Animasyon ve Web Tasarım işlerini Bayrampaşa/İstanbul'daki ofisinde yapan @ozgrust ''Özgür USTA'' tarafından Hazırlanmış ve halihazırda geliştirmektedir.

 

  • Özgür USTA kimdir? www.ozgurusta.com.tr adresini ziyaret ederek hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Vizyon & Misyon

VVizyonumuz:
Yenilikçi 3D Tasarımlar, Akılcı Grafik Animasyonlar ile ilkeli ve Sorumlu yaklaşımımızla fotoğraf slayt videoları sektörün de lider olmak, Bireysel, Fotoğrafçı ve Düğün Salonu site ziyaretçilerimize özel sürekli Slayt Foto Klip hizmetleri vermek.

MMisyonumuz:
Profosyonel bir slayt foto klip video ya herkesin sahip olma hakkı olduğuna inanıyoruz. Slaytfotoklip.com olarak her geçen gün arşivimize yeni klipler dahil ederek, tüm site ziyaretçilerimize kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz.


Ücretlendirme ve Arşiv
Gün geçtikçe yeni hazırlanan projeler Slayt Foto Klipler Arşivine eklenecektir.

Ücretlendirme bilgisayar ortamında ki kaybedilen Zamana ve ''Render'' Kayıt sürecine göre yapılmaktadır. Ücret bedelleri Sitemiz ''Beta'' Deneme sürümü olduğu için Havale ve Eft yolu ile Projeye destek bağışı olarak alınmaktadır. Fatura ve benzeri bir evrak verilmemektedir.

Siz değerli size ziyaretçilerimizin desteklerini projemize bekliyoruz. Proje ilgi ve web site ziyaretçileri den desteklendiği süreçte talepler doğrultusunda kredi kartı ile online ödeme sistemini web sitemize dahil etmeyi hedeflemekteyiz.

Proje Hakkında.
Hatıralar Değerlidir. Hayatın içinden kopup gelen ve yaşamdan kesitler sunan hatıra fotoğrafları, hayatımızın bir dönemin tanıklığını yapar ve geçmiş zamanın daha iyi anımsanmasına katkı sağlarlar. Sevdiklerimiz ile yaşadığımız güzel anlarımızı, bir zaman sonra anımsadığımız da duygularımız ile pekiştiririz ve haz alırız. Hayatımızı zamanın nasıl geçtiğini pek düşünmeden yaşasak ta bir bakmışız ki dünkü yaşadıklarımız çok daha da kıymetli hatıralara dönüşmüştür. Slaytfotoklip.com projesi geçmişteki veya günümüzdeki çektiğiniz kıymetli hatıra fotoğraflarınızı dahada özel hale getirmek için tasarlanmış bir web sitesi projesidir. Devamını Oku..