Hatıralar Değerlidir.
Hayatın içinden kopup gelen ve yaşamdan kesitler sunan hatıra fotoğrafları, hayatımızın bir dönemin tanıklığını yapar ve geçmiş zamanın daha iyi anımsanmasına katkı sağlarlar.

Siz değerli ziyaretçilerimiz için bir birinden güzel fotoğraf slaytları üretiyoruz. Yeni Slayt Foto Klip Çalışmalarımız tamamlandıkça siparişe açıyoruz.

Bizi Takip Edin.

Love story !

s.s.s

Siparişim Kaç Günde Teslim Edilir?

Cvp: Sipariş hazırlama süresi, hazırlama ve kayıt süresine göre 1/3 iş günü arasında değişiklik gösterebilir. Biz genelde bir günde teslim ediyoruz. 

 

Fon Müziğini Ben Mi Seçeceğim?

Cvp: Evet, İlgili sipariş sayfasında (Fon Müzik) alına şarkı ismi veya youtube link yazabilirsiniz. Örnek fon müzikleri buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

 

Yazı Metinlerini Nereye Yazacağım?

Cvp: İlgili sipariş formundaki (Yazı Metni) alanlarını doldurarak yazabilirsiniz. 

 

Yazı Metinleri Bana Mı Ait Olmalı?

Fotoğraf kalitesi 1920x1080 piksel olmalıdır, bir fotoğrafçı ile çalıştıryanız lütfen aldığınız dijital çıktıların en az 1080p kalitesinde olmasına dikkat edin, lakin iyi bir fotoğrafçı ile çalıştıysanız zaten size en yüksek çözünürlükte dijital fotoğrafları teslim edecektir. Biz hazırladığımız Slaty Foto Klip işlerimizi Full HD 1080p Video çıktısı aldığımız için gerekli olan kalitede minimum 1920x1080 piksel dir. Zaten günümüzde 1080p çekim yapmayan bir cihaz yok denilebilecek kadar azalmış durumdadır. bugün herhangi bir akıllı telefon bile 1920x1080 piksel ölçülerinde fotoğrafı çok rahat çekebilmektedir. Önemli olan çekim sırasında bu ölçüde çekim yapıldığından emin olmaktır.

Fotoğraflarınızı kendiniz çekecekseniz önce fotoğraf makinesi ayarlarından çekim ölçüsünü 1920x1080 piksel yada daha büyük bir ölçü seçerek ayarlayınız. Daha yüksek piksel ölçüsü ile (2048x1536 piksel) çekim yapılır ise sorun olmaz bizim minimum talep ettiğimiz ebat 1920x1080 piksel olması yeterlidir.

Beğendiğiniz Slayt Foto Klip sayfasında (Sipariş Ver) butonuna tıklayarak ilgili Slayt Foto Klip için hazırlanmış sipariş formu açılacaktır. Açılan bu sipariş formunu eksiksiz doldurarak siparişteki ilk adımı atmış olursunuz.

Sipariş Formunu doldurmaya başlamadan önce:
Sipariş edilecek Slayt Foto Klip sahneleri izlenerek fotoğrafların sıralaması gekmektedir, görmek istediğiniz fotoğrafları isim vererek ve gerekli adedi kadar yapılmalıdır. Örnek: Foto1, Foto2 Foto3 gibi ilgili sahnelerde görmek istediğiniz fotoğraflara sıralama ismi verin, isimlendirerek sıraya koyduğunuz fotoğrafları sıkıştırma .zip uygulaması ile sıkıştırın. Son olarak ta bir fon müziği önceden belirlenmiş olmalısınız.

Sipariş formu doldururken dikkat edilmesi gerekenler şunlardır.

Siz müşterilerimizin ve değerli web site ziyaretçilerimizin çok kıymetli Doğum Günü, Arkadaş, Sevgili, Nişan, Düğün veya Aile Fotoğraflarını, en çok sevdiğiniz müzik eşliğinde profosyonel bilgisayar programlarında 3D Graphic, Motion Graphic tekniği kullanılarak hazırlanmış Full HD/1080p kalitesinde özel video klipler üretir.

Slayt Foto Klip; Adından da anlaşılacağı üzere çekmiş olduğunuz fotoğraflarınızı, sizin seçtiğiniz bir fon müziği ile yine sizin seçtiğiniz sitemizde yayınladığımız siparişe açık 3D Grafik ve Grafik Animasyonlu video şablonlarına dahil ederek Full HD 1080p çıkış aldığımız video klip hizmetidir. Günümüzde Grafik animasyon tekniği televizyon ve Sinema dünyasında çok yaygın olduğu gibi artık özel hatıralarımıza da giriyor. Bu teknolojiyi kullanarak dahada değerli, etkileyici hale getirdiğiniz hatıralar, sevdiklerinizle paylaştığınızda muhteşem bir duygu yaşarsınız.

Günümüzde popüler olan video çekimli düğün klibi, ve Düğün slayt gösteri videolarının aksine kendi tarzını ortaya koyan Slaytfotoklip.com 3D Grafik Animasyon lu özel video klipler üreterek altarnetif bir iş ortaya koymaktadır.

Henüz yeni bir proje olan Slaytfotoklip.com fotoğrafçılık sektöründe bir ilke imza atıyor. Standart slayt gösterisi Videolarına fark atacak görsellikte çeşitlilik sunarken hem izleme keyfini üst düzeye çıkartıyor, hemde fotoğraflarınızı 3D Grafik Animasyonlar ile sevilen müzik eşliğinde özel hazırlanmış yüksek kalitede video ile izleme keyfi sunuyor.

Türkiye'de fotoğraf slaytı denilince ilk akla gelen klasik bilgisayar programıyla art arda gelen resimlerdir. bu slaytlar birçok bilgisayar kullanıcısı tarafından yapılabilmektedir, buna rağmen bu slaytlarada ücret ödenebilmektedir, bir başka ilk akla gelen ise düğün veya nişan slaytları dır. Günümüzde sosyal medyanın da hayatımıza girmesi ile insanlar dijital ortamlarda da duygularını ifade etmeye başlamışlar ve çok özel alternatifler aramaktadır. İnsanlar Düğün veya Nişan törenlerinde duyguları ifade etmenin yanı sıra artık Arkadaşlık ve Dostluğa, Sevgiliye, Aileye, Doğum Günlerine, Bebek ve Çocuklara özel günlerde de duyguları ifade etmenin farklı arayışları içerisindedir. Bu arayışlara alternatif olarak hazırladığımız proje Slaytfotoklip.com dur.