Hatıralar Değerlidir.
Hayatın içinden kopup gelen ve yaşamdan kesitler sunan hatıra fotoğrafları, hayatımızın bir dönemin tanıklığını yapar ve geçmiş zamanın daha iyi anımsanmasına katkı sağlarlar.

Siz değerli ziyaretçilerimiz için bir birinden güzel fotoğraf slaytları üretiyoruz. Yeni Slayt Foto Klip Çalışmalarımız tamamlandıkça siparişe açıyoruz.

Bizi Takip Edin.

Love story !

Sipariş Ver

FİYATI: 2.159,90

Çeşitli Kareler :
 En Mutlu Günümüz - Slayt Foto Klip :
Düğün fotoğrafları için hazırladığımız bu slayt foto klip çalışmamızda 3D foto albümü ve lüks çerçeveler teması ile sizlere muhteşem bir izleme keyfi sunuyor, Özel 3D Graphic ve Motion Graphic ile dev ekranda net görseller.

Açıklama :
İster yeni isterseniz yıllar önce evlenmiş olun, Değerli anlarınızın fotoğraflarını 1080p kalitesinde sizin seçtiğiniz bir fon müziği ile taçlandırın. Sevdiğiniz insana böyle farklı bir hediye sunarak ona olan sevginizi bambaşka bir şekilde ifade edin.

115 Adet fotoğraf yanı sıra 17 adet ekleyeceğiniz yazı metinleri sayesinde, sevdiğiniz kişiye karşı olan duygularınızı farklı bir bakış ile hitap eder ve bunu kalıcı olarak harika bir anıya dönüştürebilirsiniz. uzun yıllar sonrasında bile her izlediğinizde mutlu anıları sevdiğiniz müzik eşliğinde seyretmenin keyfini sürersiniz.

Fotoğrafçılara özel: Yazı metni (özel yazı metni 4) alanı ve kapanış sahnesinde fotoğrafçı marka, telefon, çekim yapan kişi adı, sosyal bağlantı adresleri, web adresi, telefon gibi ekleyebilme özelliği ile müşterilerinize sunduğunuz çekim paketleri içerisine dahil edebilirsiniz. Böylece verdiğiniz hizmet kalitesini arttırmış olursunuz.

Bir düşünün? Sevdiğiniz kişi ile birlikte yaşadığınız güzel anıları böyle saklayarak yaşadığınız o güzel anları taçlandırır ve farklı bir değer katarsınız.

ona; Bir dakikalık kısa bir sürede, fotoğraflarınızıda, düşüncelerinizide de farklı bir şekilde sunun..

 Yayın İzin Alınmış ve Tamamlanmış Video Çıktısı :  
   
Detaylar :  
Kategori  : Düğün Günü Özel
Açılış Metni  : 4 Adet
Fotoğraf Sayısı  : 115 Adet
Yazı Metni  : 8 Adet
Özel Yazı Metni  : 4 Adet
Kapanış Yazı Metni  : 1 Adet
Video Tipi  : 3D Graphic + Motion Graphic
Video Çözünürlük  : Full HD 1080p (1920x1080) + HD 720p (1280x720)
Video Format  : Mp4
Fon Müzik  : Senin Seçtiğin Fon Müzik
Süre  : 7.43 dk
Teslim Süresi  : 1/3 İş Günü
Rezervasyon Durumu  : AÇIK - Sipariş Verebilirsiniz.

Sipariş Ver