Hatıralar Değerlidir.
Hayatın içinden kopup gelen ve yaşamdan kesitler sunan hatıra fotoğrafları, hayatımızın bir dönemin tanıklığını yapar ve geçmiş zamanın daha iyi anımsanmasına katkı sağlarlar.

Siz değerli ziyaretçilerimiz için bir birinden güzel fotoğraf slaytları üretiyoruz. Yeni Slayt Foto Klip Çalışmalarımız tamamlandıkça siparişe açıyoruz.

Bizi Takip Edin.

Love story !

Sipariş Ver

FİYATI:  1.200₺ 990

 YENİ:  Çerçevelik Dijital Görseller : 13 Adet / 67x38cm:
 Aşk Kalpleri - Slayt Foto Klip :

Aşk Kalpleri, isimli bu yeni slayt foto klip çalışmamıza kendi sevdiğiniz bir fon müziği ekleyebilir, 101 adet fotoğraf yeri bulunmaktadır, en sevdiğiniz fotoğraflarınızı ekleyebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiye 2 dakikada en güzel hatıra fotoğraflarınızla etkişleyin.

Açıklama:
Sevdiğin kişiye Özel 101 adet fotoğraf ve video sıralamasından oluşan bir slayt foto klip çalışmamızı nihayet arşivimize ekledik. 11 + 2 Açılış ve Kapanış yazı metinleri sayesinde, sevdiğiniz kişiye karşı olan duygularınızı hitap eder ve bunu kalıcı olarak harika bir anıya dönüştürebilirsiniz.

Web sitemize ekleyeceğimiz yeni #slaytfotoklip'leri takip edebilmek için lütfen youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın..!

Sevdiğiniz kişiye karşı olan duygularınızı farklı bir bakış ile hitap eder ve bunu kalıcı olarak harika bir anıya dönüştürebilirsiniz.

Uzun yıllar sonra geçmişten bu güne güzel anlarınızı yüksek kaliteli ve modern tasarımlı bu slayt foto klip ile taçlandırın. Sevdiklerinize en güzel hediyeyi sunun.

Değerli anlarınızın fotoğraflarını 1080p kalitesinde sizin seçtiğiniz bir fon müziği ile taçlandırın.

Bir düşünün? Çok sevdiğiniz arkadaşlarınıza böyle farklı bir hediye sunarak onlara olan sevginizi bambaşka bir şekilde ifade edin.

   
Detaylar :  
Kategori  : Sevgiliye Özel
Başlık Metni  : 1 Adet
Fotoğraf Sayısı  : 85 Adet
Fotoğraf Yazı Metni  : 24 Adet
Son Başlık Metni  : 1 Adet
Video Tipi  : Sinematik Fotoğraf Slaytı + Motion Graphic
Video Çözünürlük  : Full HD 1080p (1920x1080) + HD 720p (1280x720)
Video Format  : Mp4 / Mov
Fon Müzik  : Senin Seçtiğin Fon Müzik
Süre  : 4.07 dk
Teslim Süresi  : 1/3 İş Günü
Rezervasyon Durumu  : AÇIK - Sipariş Verebilirsiniz.

Sipariş Ver