Hatıralar Değerlidir.
Hayatın içinden kopup gelen ve yaşamdan kesitler sunan hatıra fotoğrafları, hayatımızın bir dönemin tanıklığını yapar ve geçmiş zamanın daha iyi anımsanmasına katkı sağlarlar.

Siz değerli ziyaretçilerimiz için bir birinden güzel fotoğraf slaytları üretiyoruz. Yeni Slayt Foto Klip Çalışmalarımız tamamlandıkça siparişe açıyoruz.

Bizi Takip Edin.

Love story !

Sipariş Ver

FİYATI: 2.400

 YENİ:  Çerçevelik Dijital Görseller : 24 Adet / 67x38cm
Düğün Günümüz Altın Aşk Metinleri - Slayt Foto Klip : 
Düğün günü fotoğraflarınız için hazırladığımız bu Düğün Günümüz Altın Aşk Metinleri isimli slayt foto klip çalışmamız altın yazı metinleri teması ile muhteşem bir izleme keyfi sunuyor, Özel 3D Graphic ve Motion Graphic ile dev ekranda net görseller.

Açıklama :
İster yeni isterseniz yıllar önce evlenmiş olun, En Mutlu Gününüzün Fotoğraflarını 1080p kalitesinde sizin seçtiğiniz bir fon müziği ile taçlandırın. Sevdiğiniz insana böyle farklı bir hediye sunarak ona olan sevginizi bambaşka bir şekilde ifade edin.

18 Adet fotoğraf yanı sıra 16 adet ekleyeceğiniz yazı metinleri sayesinde, sevdiğiniz kişiye karşı olan duygularınızı farklı bir bakış ile hitap eder ve bunu kalıcı olarak harika bir anıya dönüştürebilirsiniz. uzun yıllar sonrasında bile her izlediğinizde mutlu anıları sevdiğiniz müzik eşliğinde seyretmenin keyfini sürersiniz.

Yenilikler :
Çerçevelik Dijital Görseller: 
Yeni uygulamaya soktuğumuz bu özellik sayesinde, tasarımını yaptığımız her sahneden 67x38cm 1080p ölçüsünde fotoğraf baskıya uygun birer kare alıyor ve sizlere Slayt Foto Klip siparişiniz ile birlikte gönderiyoruz. En sevdiğiniz Fotoğraflarınıza 

Ona Olan Aşk İfadelerinizi Fotoğraf Köşenize Ekleyin.

Davetiye: Davetiyenizde yazanları bu Slayt Foto Klipe ekleyebilir yıllar sonra izlediğinizde -------------------

Fotoğrafçılara özel: Yazı metni (özel yazı metni 4) alanı ve kapanış sahnesinde fotoğrafçı marka, telefon, çekim yapan kişi adı, sosyal bağlantı adresleri, web adresi, telefon gibi ekleyebilme özelliği ile müşterilerinize sunduğunuz dış çekim paketleri içerisine dahil edebilirsiniz. Böylece verdiğiniz hizmet kalitesini arttırmış olursunuz.

Bir düşünün? Sevdiğiniz kişi ile birlikte yaşadığınız güzel anıları böyle saklayarak yaşadığınız o güzel anları taçlandırır ve farklı bir değer katarsınız.

ona; Bir dakikalık kısa bir sürede, fotoğraflarınızıda, düşüncelerinizide de farklı bir şekilde sunun..

Detaylar :  
Kategori  : Düğün Günü Özel
Açılış Yazı Metni  : 1 Adet
Giriş Yazı Metni  : 1 Adet
Fotoğraf Sayısı  : 18 Adet
Fotoğraf Yazı Metni  : 16 Adet
Kapanış  Yazı Metni  : 1 Adet
Davetiye  : 1 Adet (Opsiyonel, Ekstra Fotoğraf ile Değişebilir. )
Çerçevelik Dijital Görsel  : 24 Adet (67x38cm, Foto Baskıya HazırDijital Görsel. )
Video Tipi  : 3D Graphic + Motion Graphic
Video Çözünürlük  : Full HD 1080p (1920x1080) + HD 720p (1280x720)
Fon Müzik  : Senin Seçtiğin Fon Müzik
Video Format  : Mp4
Süre  : 3.28 dk
Teslim Süresi  : 1/3 İş Günü
Rezervasyon Durumu  : AÇIK - Sipariş Verebilirsiniz.

Sipariş Ver