Hatıralar Değerlidir.
Hayatın içinden kopup gelen ve yaşamdan kesitler sunan hatıra fotoğrafları, hayatımızın bir dönemin tanıklığını yapar ve geçmiş zamanın daha iyi anımsanmasına katkı sağlarlar.

Siz değerli ziyaretçilerimiz için bir birinden güzel fotoğraf slaytları üretiyoruz. Yeni Slayt Foto Klip Çalışmalarımız tamamlandıkça siparişe açıyoruz.

Bizi Takip Edin.

Love story !

Siparişim Kaç Günde Teslim Edilir?

Cvp: Sipariş hazırlama süresi, hazırlama ve kayıt süresine göre 1/3 iş günü arasında değişiklik gösterebilir. Biz genelde bir günde teslim ediyoruz. 

 

Fon Müziğini Ben Mi Seçeceğim?

Cvp: Evet, İlgili sipariş sayfasında (Fon Müzik) alına şarkı ismi veya youtube link yazabilirsiniz. Örnek fon müzikleri buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

 

Yazı Metinlerini Nereye Yazacağım?

Cvp: İlgili sipariş formundaki (Yazı Metni) alanlarını doldurarak yazabilirsiniz. 

 

Yazı Metinleri Bana Mı Ait Olmalı?

Cvp: Hayır böyle bir zorunluluk yok, tabi ki duygularınızı sevdiğiniz kişiye aktarmanız önemli, fakat bunu sevdiğiniz sözleri yazarak ta belirtebilirsiniz. Güzel Sözler sayfamızı inceleyerek alıntı yapabilirsiniz.

 

Sipariş Ödemesini Nasıl Yapacağım?

Cvp: Sipariş ödeme tutarını Sipariş formunda belirtilen Banka Hesabımıza Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Banka Hesap bilgileri için lütfen buraya tıklayınız.

 

Fotoğraf Kalitesinin Bir Önemi Var Mı?

Cvp: Evet Fotoğraf kalitesi ne kadar yüksek ise slayt foto klip video çıktısına bu yansır. 1080p Full HD izlediğinizde bu farkı anlarsınız.

 

Fotoğraf Kalitesi Nasıl Olmalı?

Cvp: Fotoğraf kalitesi 1920x1080 piksel ölçülerinde olmalı, daha küçük kalitede örneğin 720 piksel fotoğraf gönderirseniz Full HD izlediğinizde 720p fotoğraf kalitesini fark edersiniz.

 

Fotoğrafları Nereye Yükleyeceğim?

Cvp: Seçtiğiniz fotoğrafların tümünü .Zip sıkıştırarak DosyaUpload.com sitesine yükleyip indirme linkini ilgili yere yapıştırabilirsiniz.

 

Fotoğraf Sırasını Nasıl Ayarlayacağım?

Cvp: Seçtiğiniz Slayt Foto Klip Tasarım Örneğinde belirtilen sıraya göre önceden adlarını (1,2,3,4,5,) gibi düzenleyebilirsiniz. Örnek yükleme videosu için lütfen buraya tıklayınız.

 

Fotoğraf Yerine Video Ekleyebilir Miyim?

Cvp: Evet, Ancak uygunsa, fotoğraf gelecek alanlara video ekleyebiliriz. (Slaty Foto Klip Sonuna veya başına video eklemek isterseniz ayrıca sipariş açıklamasına belirtmelisiniz.)

 

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Cvp: İlgili Slayt Foto Klip Sayfasında Sipariş Ver butonuna tıklayarak açılan formu doldurup sipariş verebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız..

 

Siparişi Nasıl Teslim Alıyorum?

Cvp: Siparişiniz hazırlandığında, sipariş verirken forma yazdığınız e-posta adresinize indirme linki yolluyoruz.

 

Üye Olabilir Miyim?

Cvp: Malesefki üyelik sistemimiz şimdilik pasif durumdadır. / Projemiz ilgi ve talep gördüğü taktirde Üyelik planı hazırlayarak aktif hale getireceğiz.